Рото фреза Avr Multilvator 4x75

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
7.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка Avr
Модел Multilvator 4x75
Тип рото фреза
Година на производство 2006
Нето тежина 1400 кг
Локација Холандија Biervliet
Датум на објавување јун 23, 2022
Каталошки број на продавачот 24101
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 080671M475
Дополнителни информации
Холандски
Quantity: 1
Unit: Stuk
Mooie multivator 4x75
RPM 1000
Conditie beitels: Goed
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
рото фреза Avr RSF2000 6x50 Avr RSF2000 6x50 цена на барање Рото фреза 2007 3 м Холандија, Krabbendijke
рото фреза CELLI G190/310 CELLI G190/310 13.500 € Рото фреза 2008 3 м Холандија, Heijningen
рото фреза CELLI G190/310 CELLI G190/310 цена на барање Рото фреза 2008 3 м Холандија, Maasdam
рото фреза POLAIRS 300 FREES POLAIRS 300 FREES цена на барање Рото фреза 2020 3 м Холандија, Occassions - Esbeek
рото фреза BASELIER FF 310 BASELIER FF 310 цена на барање Рото фреза 2020 Холандија, Nieuwe-Tonge