Огласот Рото фреза Avr GE-Force DEMO е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
рото фреза POLAIRS 300 FREES POLAIRS 300 FREES цена на барање Рото фреза 2020 3 м Холандија, Occassions - Esbeek
рото фреза BASELIER FF 310 BASELIER FF 310 цена на барање Рото фреза 2020 Холандија, Nieuwe-Tonge
рото фреза Imants 38SX300H Imants 38SX300H цена на барање Рото фреза 2022 Холандија, Zwiggelte
рото фреза Avr GE-Force DEMO
Продадено
1/8
26.500 €
Марка Avr
Модел GE-Force DEMO
Тип рото фреза
Година на производство 2022
Локација Холандија Steenbergen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 24343
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 480123GFC475
Дополнителни информации
Холандски
Quantity: 1
Unit: Stuk
6 Haaks uitvoering
Widia tanden
Schoonmaakcilinders op verende kap
Hydraulische kapregeling
Verlichting
Kooirol 45 cm in V-vorm
Multiforce rotoras in V-vorm
DEMO machine
Прикажи цел коментар