ATS Sweden AB
ATS Sweden AB
Во продажба: 572 огласа
3 години на Agriline
3 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 572 огласа
3 години на Agriline
3 години на пазарот
Огласот Рото брана MASCHIO E 180 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Марка MASCHIO
Модел E 180
Тип рото брана
Година на производство 2001
Нето тежина 322 кг
Локација Шведска Stockholm
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот S4419
Состојба
Состојба половни