Ротациона жетварка за пченка KEMPER 375 PLUS Champion

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/23
PDF
33.800 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KEMPER
Модел 375 PLUS Champion
Тип ротациона жетварка за пченка
Година на производство 2013
Локација Полска Zbuczyn
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID KB25118
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Przystawka Kemper 375 PLUS
Pasuje do Claas możliwość przystosowania do John Deere lub New Holland
więcej informacji udzielę telefonicznie
Przystawka do kukurydzy Heder Claas Kemper
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ротациона жетварка за пченка KEMPER 360 Plus KEMPER 360 Plus 41.000 € Ротациона жетварка за пченка 2015 Полска, Zbuczyn
ротациона жетварка за пченка KEMPER 375 KEMPER 375 29.500 € Ротациона жетварка за пченка 2010 Франција, Pencran
ротациона жетварка за пченка KEMPER 360 KEMPER 360 цена на барање Ротациона жетварка за пченка 2015 6 м Холандија, Etten-Leur
ротациона жетварка за пченка CLAAS ORBIS 750 CLAAS ORBIS 750 29.900 € Ротациона жетварка за пченка 2014 Германија, Töging