Ротациона жетварка за пченка KEMPER 360 Plus

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/19
PDF
41.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KEMPER
Модел 360 Plus
Тип ротациона жетварка за пченка
Година на производство 2015
Локација Полска Zbuczyn
Датум на објавување авг 04, 2022
Agriline ID NW26457
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Полски
Przystawka Kemper 360 Plus
wiecej informacji udzielę telefonicznie
Przystawka heder do kukurydzy Kemper 360 Plus do Claas Jaguar
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ротациона жетварка за пченка KEMPER 360 KEMPER 360 цена на барање Ротациона жетварка за пченка 2015 6 м Холандија, Etten-Leur
ротациона жетварка за пченка KEMPER 375 KEMPER 375 29.500 € Ротациона жетварка за пченка 2010 Франција, Pencran