Ротациона жетварка за пченка CLAAS Orbis 900

PDF
PDF
62.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка CLAAS
Модел Orbis 900
Тип ротациона жетварка за пченка
Година на производство 2015
Прва регистрација 2015-08-08
Локација Германија Pragsdorf
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 20843-316656210251
Опис
Ширина на опфаќање 9 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Ротациона жетварка за пченка CLAAS Orbis 900

Англиски
fits to (model): Jaguar,
Corn attachementnull
fits to (model): Jaguar,
Corn attachementnull
fits to (model): Jaguar,
Приставка за царевицаnull
Hodí se k (modelu): Jaguar,
Kukuřičný bubnový adaptérnull
Passend für (Modell): Jaguar,
Maisgebissnull
Passend für (Modell): Jaguar,
Maisgebissnull
fits to (model): Jaguar,
Corn attachementnull
Compatible avec (modèle): Jaguar,
Bec cueilleur de maïsnull
fits to (model): Jaguar,
kukoricaadapternull
si adatta a (modello): Jaguar,
adattatore per maisnull
fits to (model): Jaguar,
Kukurūzas hēderisnull
past aan (model): Jaguar,
Maisbeknull
Przystosowana do (model): Jaguar,
Przystawka do kukurydzynull
fits to (model): Jaguar,
null
подходит для (модели): Jaguar,
Кукурузная приставкаnull
подходит для (модели): Jaguar,
Кукурузная приставкаnull
fits to (model): Jaguar,
Koruzni adapternull
fits to (model): Jaguar,
Corn attachementnull
fits to (model): Jaguar,
Corn attachementnull
fits to (model): Jaguar,
пристрій для збору кукурудзиnull
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

ротациона жетварка за пченка CLAAS ORBIS 900 AC TS PRO CLAAS ORBIS 900 AC TS PRO 27.900 € Ротациона жетварка за пченка 2012 9 м Германија, Pragsdorf
ротациона жетварка за пченка CLAAS ORBIS 900 AC 3T CLAAS ORBIS 900 AC 3T 73.900 € Ротациона жетварка за пченка 2018 9 м Германија, Meppen
ротациона жетварка за пченка CLAAS Orbis 900 CLAAS Orbis 900 18.200 € Ротациона жетварка за пченка 2011 9 м Германија, Holle-Grasdorf
ротациона жетварка за пченка CLAAS RU450 CLAAS RU450 цена на барање Ротациона жетварка за пченка 1999 Германија, Oyten
ротациона жетварка за пченка CLAAS Orbis 900 CLAAS Orbis 900 22.594 € Ротациона жетварка за пченка 2010 9 м Германија, Fürstenstein