P.P.H.U. Artur Hucaluk
P.P.H.U. Artur Hucaluk
Во продажба: 63 огласа
12 години на Agriline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 63 огласа
12 години на Agriline

Ротациона жетварка за пченка CLAAS Jaguar 950, 960, 970, 980 z Orbis 600

PDF
ротациона жетварка за пченка CLAAS Jaguar 950, 960, 970, 980 z Orbis 600
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка CLAAS
Тип ротациона жетварка за пченка
Локација Полска Kudowa Zdrój
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID GZ27857
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Kupimy Claas Jaguar 950, 960, 970, 980 z Orbis 600.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!