Agriline » Резервни делови » Резервни делови за системи за наводнување » Резервни делови Aspersor tun TAMBURI IRIGATII за систем за наводнување

Резервни делови Aspersor tun TAMBURI IRIGATII за систем за наводнување

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип резервни делови
Локација Романија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID JA26131
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи