Реверзибилен плуг NIEMEYER Wentelploeg 4 schaar

PDF
PDF
1.850 €
Нето цена
2.238,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка NIEMEYER
Модел Wentelploeg 4 schaar
Тип реверзибилен плуг
Локација Холандија Stiens
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID AN26195
Опис
Број на куќишта 4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Холандски
Dealer: OB21S-0149
Locatie: Stiens
Constructie: Wentelploeg
Aantal voren: 4
Aanbieding
Termijnen
Vaste werkbreedte
matige ploeg
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
реверзибилен плуг ACCORD Dowdeswell ACCORD Dowdeswell 1.950 € Реверзибилен плуг Холандија, Venlo
реверзибилен плуг NEW HOLLAND NEW HOLLAND цена на барање Реверзибилен плуг 2018 2.5 м Холандија, Weert
реверзибилен плуг NEW HOLLAND PXV OL 5H NEW HOLLAND PXV OL 5H цена на барање Реверзибилен плуг 2018 Холандија, Zwiggelte