ATS Sweden AB
ATS Sweden AB
Во продажба: 570 огласа
3 години на Agriline
3 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 570 огласа
3 години на Agriline
3 години на пазарот
Огласот Реверзибилен плуг KVERNELAND 4032C WITH CUTTERS е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
Марка KVERNELAND
Модел 4032C WITH CUTTERS
Тип реверзибилен плуг
Година на производство 2000
Локација Шведска Jämtland
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот S5864
Опис
Број на куќишта 4
Состојба
Состојба половни