Пневматска прецизна сеалка GREAT PLAINS YP 1630

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
85.000 US$
≈ 79.740 €
Контактирајте го продавачот
Марка GREAT PLAINS
Модел YP 1630
Тип пневматска прецизна сеалка
Година на производство 2016
Локација Украина Стара Прилука
Датум на објавување мај 03, 2022
Agriline ID KV27674
Опис
Број на редови 16
Простор помеѓу редови 70 мм
Капацитет на резервоар 3500 л
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Украински
Сівалка в дуже хорошому стані, з малим наробітком, встановлено вакуум та висівні від precision, система внесення рідких добрив Startec.
Сівалка в дуже хорошому стані, з малим наробітком, встановлено вакуум та висівні від precision, система внесення рідких добрив Startec.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
пневматска прецизна сеалка JOHN DEERE 1745 №1821 JOHN DEERE 1745 №1821 99.000 US$ Пневматска прецизна сеалка 2017 16 м Украина, Винницкая