Плуг KUHN 5 f. varimaster 152 vl underplov

PDF
PDF
13.309 €
Контактирајте го продавачот
Марка KUHN
Модел 5 f. varimaster 152 vl underplov
Тип плуг
Година на производство 2011
Прва регистрација 2011-08-08
Локација Данска Dk-6000 Kolding
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 46618-N7MBFNJ
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Плуг KUHN 5 f. varimaster 152 vl underplov

Германски
Meget fin KUHN VARI-MASTER 152 risteplov ny riste og landsider;Ring til Henning;21736766
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

KUHN vm1225t80102 15.900 € Плуг 2011 Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen