Мулчер за трактор Sauerburger Sauerburger Autark / Pegasus 8000

PDF
PDF
60.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка Sauerburger
Модел Sauerburger Autark / Pegasus 8000
Тип мулчер за трактор
Локација Германија Kunde
Датум на објавување мај 02, 2023
Каталошки број на продавачот 20843-322811810036
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Мулчер за трактор Sauerburger Sauerburger Autark / Pegasus 8000

Германски
Arbeitsbreite: 800
________
8m Mulcher mit eigenem JD Motor 300 PS, 6 Zylinder, Y- Schlegel, Bedienteil, Schwenkdeichsel, ca: 1500 ha gearbeitet
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови B&S Profi 260H 4.100 € Мулчер за трактор 01/2021 2.6 м Германија, Gnevkow OT Letzin