Огласот Мулчер за трактор Sauerburger POLARIS 2150 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
нови мулчер за трактор B&S Profi 260H Нови B&S Profi 260H 4.100 € Мулчер за трактор 01/2021 2.6 м Германија, Gnevkow OT Letzin
мулчер за трактор Sauerburger POLARIS 2150
Продадено
мулчер за трактор Sauerburger POLARIS 2150
мулчер за трактор Sauerburger POLARIS 2150 слика 2
мулчер за трактор Sauerburger POLARIS 2150 слика 3
мулчер за трактор Sauerburger POLARIS 2150 слика 4
мулчер за трактор Sauerburger POLARIS 2150 слика 5
мулчер за трактор Sauerburger POLARIS 2150 слика 6
1/6
Марка Sauerburger
Модел POLARIS 2150
Тип мулчер за трактор
Година на производство 2018
Локација Германија Obertraubling
Датум на објавување мај 26, 2023
Agriline ID EE32912
Опис
Ширина на опфаќање 2.15 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен

Дополнителни информации — Мулчер за трактор Sauerburger POLARIS 2150

Германски
Art: Gebrauchtmaschine
Anbieter: gewerblich
Frontanbau
Gelenkwelle