Agriline » Половна машини за обработка на почвата » Половни мулчериПоловни култиваториПоловни реверзибилни плуговиПоловни плуговиПоловни подривачиПоловни земјоделски валјациПоловни слама култиваториПоловни рото фрезиПоловни рамначи на земјаПоловни машини за подготовка на почвата за сеидбаПоловни аератори за тревнициПоловни вадачи на компирПоловни машини за собирање камењаПоловни косилки-тарупиПоловни машини за компостирањеПоловни диск брани » Половни мулчери за тракториСамоодни мулчериДиск браниКултиваториРеверзибилни плуговиПлуговиРото браниПодривачиЗемјоделски валјациСлама култиваториРото фрезиРамначи на земјаМашини за подготовка на почвата за сеидбаПружинести фрезиЗапчести фрезиАератори за тревници » Половни мулчери за трактори PRINOTHBertiDRAGONEDückerKUHNMASCHIOMUTHINGSCHULTESTARKTEHNOSVOTEX » Мулчер за трактор PRINOTH РОТОВАТОР PRINOTH R800

Мулчер за трактор PRINOTH РОТОВАТОР PRINOTH R800

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/18
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка PRINOTH
Модел РОТОВАТОР PRINOTH R800
Тип мулчер за трактор
Година на производство 2021
Локација Украина Житомир
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID LY29929
Опис
Ширина на опфаќање 2.3 м
Потребна сила на трактор 280 кс
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Украински
Ротоватор Prinoth R800-2300 для тракторов 200-360 л. для 3-х точечной навески CAT 3 и CAT 4. Рабочая ширина 2300 мм. Общая ширина 2980 мм. Вес 4480 кг. Диаметр ротора 800мм. Количество резцов 52 UPTs. Привод ротора: двухсторонний, передача ремнем. Привод ротоватора: механический. Каток: гидравлический. Система выравнивания карданного вала: W-кинематика. Ходоуменьшитель / коробка VARIO / АКПП: Обязательно
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мулчер за трактор PRINOTH M450M-1900 PRINOTH M450M-1900 цена на барање Мулчер за трактор 2021 1.9 м Украина, Житомир
мулчер за трактор PRINOTH  M550M PRINOTH M550M цена на барање Мулчер за трактор 2021 2.4 м Украина, Житомир
мулчер за трактор PRINOTH M 650 - 2550 PRINOTH M 650 - 2550 55.000 € Мулчер за трактор 06/2021 2500 м Украина, Чечельник
мулчер за трактор PRINOTH R800 PRINOTH R800 цена на барање Мулчер за трактор 2022 2.3 м Украина, Дніпро
нови мулчер за трактор GASPARDO Tornado 250 Нови GASPARDO Tornado 250 цена на барање Мулчер за трактор 2021 2.5 м Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы