Менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4

PDF
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 2
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 3
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 4
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 5
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 6
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 7
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 8
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 9
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 12
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 13
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 14
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 15
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 16
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 17
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 18
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 19
менувач MTZ 1701028 за тркала трактор MTZ 320.4 слика 20
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/20
PDF
800 €
Нето цена
968 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип менувач
Број на дел 1701028
Каталошки број на оригиналот 1701028
Година на производство 02/2013
Локација Литванија Vilniaus
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID RV29624
Опис
Тип на менувач рачен
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Литвански
Gearbox MTZ 320.4 price for 1 unit.
КПП MTZ 320.4 цена указана за 1 КПП
and we have next parts for this tractor.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!