Огласот Механичка сеалка Tume Nova 3000 Combi е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
механичка сеалка HORSCH Maistro 8 HORSCH Maistro 8 25.440 € Механичка сеалка 2013 Полска, Sulęcinek
механичка сеалка Tume Nova 3000 Combi
Продадено
1/6
13.140 €
62.000 PLN
Марка Tume
Модел Nova 3000 Combi
Тип механичка сеалка
Година на производство 2015
Локација Полска Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Датум на објавување јун 07, 2022
Каталошки број на продавачот 3817
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
ManufactureNumber: 51523
Przedmiot sprzedawany jest w formie aukcji. Licytacja odbywa się na portalu Flotilo. pl
The item is sold by auction. The bidding takes place on the Flotilo website