Машина за подготовка на почвата за сеидба QUIVOGNE vibroculteur 5m privatvk

PDF
PDF
10.750 €
Контактирајте го продавачот
Марка QUIVOGNE
Модел vibroculteur 5m privatvk
Тип машина за подготовка на почвата за сеидба
Година на производство 2022
Локација Австрија At-2100 Korneuburg
Датум на објавување мај 18, 2023
Каталошки број на продавачот 46618-KBUITUQ
Опис
Ширина на опфаќање 5 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Машина за подготовка на почвата за сеидба QUIVOGNE vibroculteur 5m privatvk

Германски
mit Schmalscharen, Warntafeln und Beleuchtung, Doppel Zahnkrümlerwalze, Tiefenführungsräder, Gebogene S-Zinken,; PRIVATVERKAUF Infos erhalten Sie unter: [Telefonnummer entfernt]; Artnr.:160272, Standort der Maschine: beim Kunden
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

AGRO-MASZ au 50 8.815 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 2022 5 м Германија, De-91522 Ansbach
LEMKEN Kompaktor K 600 A 10.500 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 1994 6 м Германија, Pragsdorf
KVERNELAND qualidic 4000 14.250 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 2017 4 м Германија, De-77815 Bühl
JOHN DEERE ft180 18.500 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 2018 Германија, De-54516 Wittlich
DALBO cultimax 800 bugs 36.184 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 2022 Данска, Dk-7200 Grindsted
ROTOLAND kult 500 h super 21.359 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 2022 5 м Германија, De-84539 Ampfing