Култиватор VÄDERSTAD cr500

PDF
PDF
32.550 €
Контактирајте го продавачот
Марка VÄDERSTAD
Модел cr500
Тип култиватор
Година на производство 2019
Локација Франција Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Датум на објавување мај 14, 2023
Каталошки број на продавачот 46618-VAA7UYX
Опис
Ширина на опфаќање 5 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Култиватор VÄDERSTAD cr500

Германски
Repliage hydraulique; 40 disques montés sur un système de; suspensions caoutchoucs; 3 sections libres; Bras de disques de bordures réglables; Jeu de cales de réglage de profondeur; Eclairage; Sécurité non stop mécanique - boudins; Freins hydrauliques
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

VÄDERSTAD cr500 31.500 € Култиватор 2019 5 м Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
VÄDERSTAD cr500 26.250 € Култиватор 2016 5 м Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
KUHN optimer+ 5003 40.000 € Култиватор 2019 5 м Франција, Fr-62136 Richebourg