Култиватор VÄDERSTAD cr500

PDF
PDF
26.250 €
Контактирајте го продавачот
Марка VÄDERSTAD
Модел cr500
Тип култиватор
Година на производство 2016
Локација Франција Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Датум на објавување мај 25, 2023
Каталошки број на продавачот 46618-FB4LDGQ
Опис
Ширина на опфаќање 5 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Култиватор VÄDERSTAD cr500

Германски
40 disques en V55; 2 disques de bordure réglable; Rouleau acier Ø 550 mm avec décrottoirs; Repliable - hydraulique; Non stop mécanique - boudins
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

VÄDERSTAD cr500 32.550 € Култиватор 2019 5 м Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
RABE fieldbird 6m 15.200 € Култиватор 2016 6 м Франција, Fr-44390 Les Touches
VÄDERSTAD sw 440 22.124 € Култиватор 2013 4 м Австрија, At-8733 St. Marein
HORSCH joker 10rt 29.000 € Култиватор 2010 10 м Франција, Fr-53640 Le Horps