Култиватор VSS CAPPON 8 rij - 75 cm

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
11.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка VSS CAPPON
Модел 8 rij - 75 cm
Тип култиватор
Локација Холандија Haelen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 24530
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
prijs: Prijs op aanvraag
merk: VSS
Quantity: 1
Unit: Stuk
Komt op zeer korte termijn binnen
is per direct beschikbaar
8 rijige schoffelmachine met elementen op 75 cm
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
култиватор 300 € Култиватор 2.5 м Холандија, Reusel
култиватор cultivator Cultivator цена на барање Култиватор 2.5 м Холандија, Goudriaan
култиватор Evers Evers 500 € Култиватор 3 м Холандија, Wierden