Огласот Култиватор ORECHOVSELMASH КП-6,9С е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
култиватор LEMKEN Smaragd 9/400 LEMKEN Smaragd 9/400 10.900 € Култиватор 1995 4 м Украина, Звенигородка
култиватор JOHN DEERE 960 JOHN DEERE 960 14.000 US$ Култиватор 2008 10 м Украина, Гнильче
култиватор LEMKEN Smaragd 9/400 LEMKEN Smaragd 9/400 10.900 € Култиватор 1995 4 м Украина, Звенигородка
нови култиватор GASPARDO HL 8 Нови GASPARDO HL 8 цена на барање Култиватор 5.6 м 80 мм Украина, Пологи
култиватор ORECHOVSELMASH КП-6,9С
Продадено
1/5
9.214 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
340.000 UAH
7.678,33 €
Нето цена
Марка ORECHOVSELMASH
Модел КП-6,9С
Тип култиватор
Нето тежина 3450 кг
Локација Украина Якимівка
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID UF23945
Опис
Ширина на опфаќање 7 м
Длабочина на обработка 5 мм
Потребна сила на трактор 120 кс
Работна брзина 10 км/ч
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Дополнителни информации
Украински
Месторасположение с. Акимовка, Мелитопольский район, Запорожская область.

Все уточнения и вопросы по номеру +380 676120710 (Олег Владимирович).
Місцерозташування с. Якимівка, Мелітопольський район, Запорізька область.

Усі уточнення та запитання за номером +380 67 612 0710 (Олег Володимирович).