Комбајн за жито NEW HOLLAND TF44

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка NEW HOLLAND
Модел TF44
Тип комбајн за жито
Локација Обединето Кралство SLINGSBY
Датум на објавување сеп 01, 2022
Agriline ID WK22922
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
price: £ Contact Us
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
комбајн за жито JOHN DEERE CTS Rotary JOHN DEERE CTS Rotary 31.750 € Комбајн за жито 2000 3625 м/ч Обединето Кралство, SLINGSBY
комбајн за жито CLAAS 98sl CLAAS 98sl 22.680 € Комбајн за жито 1990 Обединето Кралство, Walsall