Комбајн за жито LAVERDA M410LC

PDF
PDF
105.000 €
Нето цена
126.000 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка LAVERDA
Модел M410LC
Тип комбајн за жито
Година на производство 2013
Работни часови 2700 м/ч
Локација Бугарија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID AJ29155
Опис
Ширина на опфаќање 7 м
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
комбајн за жито JOHN DEERE S670 JOHN DEERE S670 цена на барање Комбајн за жито 2013 2000 м/ч Бугарија
комбајн за жито JOHN DEERE S660 JOHN DEERE S660 цена на барање Комбајн за жито 2012 2400 м/ч Бугарија
комбајн за жито CLAAS Lexion 770 ТТ CLAAS Lexion 770 ТТ 191.700 € Комбајн за жито 07/2013 1650 м/ч Бугарија, гр. Дулово
комбајн за жито NEW HOLLAND CR9.90 NEW HOLLAND CR9.90 цена на барање Комбајн за жито 2015 1130 м/ч Бугарија
комбајн за жито JOHN DEERE W650 JOHN DEERE W650 цена на барање Комбајн за жито 2011 2700 м/ч Бугарија
комбајн за жито CLAAS Lexion 770 TT CLAAS Lexion 770 TT 191.700 € Комбајн за жито 09/2013 2150 м/ч Бугарија, гр. Дулово