Комбајн за жито John Deere W660

PDF
PDF
61.000 €
Нето цена
76.250 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка John Deere
Модел W660
Тип комбајн за жито
Година на производство 2009
Работни часови 3500 м/ч
Локација Хрватска Sikirevci
Датум на објавување авг 29, 2023
Agriline ID QQ31963
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Комбајн за жито John Deere W660

Англиски
Good working condition
Aircondition
Chopper
3500/2400 working hours
Original header 6.70 meters
375 hp engine
Ready to work
Good working condition
Aircondition
Chopper
3500/2400 working hours
Original header 6.70 meters
375 hp engine
Ready to work
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

John Deere T660 73.000 € Комбајн за жито 2010 4500 м/ч Хрватска, Sikirevci
John Deere 9780 CTS 59.000 € Комбајн за жито 2007 1430 м/ч Украина, Dnipro
John Deere T550 65.800 € Комбајн за жито 2008 1474 м/ч Украина, Dnipro
John Deere T560 70.000 € Комбајн за жито 2010-05-13 4250 м/ч Шпанија, Huelva
John Deere W660 61.000 € Комбајн за жито 2009 2450 м/ч Украина, Dnipro