Комбајн за жито JOHN DEERE CTS Rotary

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/30
PDF
31.750 €
28.000 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка JOHN DEERE
Модел CTS Rotary
Тип комбајн за жито
Година на производство 2000
Работни часови 3625 м/ч
Локација Обединето Кралство SLINGSBY
Датум на објавување сеп 01, 2022
Agriline ID DL27973
Менувачи
Хидромеханичка трансмисија
Кабина
Клима уред
Пневматски седишта
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
2669 rotor hours
straw chopper
chaff spreader
800/65/32 fronts
925 7.5 meter header
good mechanically
air/con
passenger seat. покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
комбајн за жито JOHN DEERE JOHN DEERE 29.870 € Комбајн за жито 2000 5200 м/ч Полска, ROKITNO
комбајн за жито JOHN DEERE 2254 JOHN DEERE 2254 39.000 € Комбајн за жито 1999-08-08 2300 м/ч Германија, De-35096 Weimar
комбајн за жито JOHN DEERE 2264 JOHN DEERE 2264 34.500 € Комбајн за жито 1998-08-08 3925 м/ч Германија, De-48683 Ahaus
комбајн за жито JOHN DEERE 9610 JOHN DEERE 9610 38.000 € Комбајн за жито 1999 4211 м/ч Украина, Звенигородка
комбајн за жито JOHN DEERE 2266 JOHN DEERE 2266 33.640 € Комбајн за жито 1997 6500 м/ч Полска, Bogdanowo