E-FARM GmbH
E-FARM GmbH
Во продажба: 7212 огласа
6 години на Agriline
7 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 7212 огласа
6 години на Agriline
7 години на пазарот
Огласот Комбајн за жито JOHN DEERE 9780 cts е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
комбајн за жито JOHN DEERE c 670 JOHN DEERE c 670 85.000 € Комбајн за жито 2007-08-08 Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
комбајн за жито JOHN DEERE 2066 JOHN DEERE 2066 39.800 € Комбајн за жито 1997-08-08 1939 м/ч Германија, De-28355 Bremen
комбајн за жито JOHN DEERE 2254 JOHN DEERE 2254 39.000 € Комбајн за жито 1999-08-08 2300 м/ч Германија, De-35096 Weimar
комбајн за жито JOHN DEERE 2066 JOHN DEERE 2066 42.700 € Комбајн за жито 1994-08-08 2368 м/ч Германија, De-28355 Bremen
комбајн за жито JOHN DEERE 9780 cts
Продадено
1/8
Марка JOHN DEERE
Модел 9780 cts
Тип комбајн за жито
Прва регистрација 2003-08-08
Работни часови 4050 м/ч
Локација Франција Fr-86140 Saint Genest D'ambiere
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 46618-BM2Y2ZW
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
1-Largeur de coupe: 7,60,2-Nombre de secoueurs: 0 (sans secoueurs,3-Cabine: Oui,4/9-Climatisation: Oui,5-Broyeur: Oui,6-Eparpilleur menues pailles: Non,7-Chariot de coupe: Oui,12-Etat general: Bon etat,: COUPE 625R,: CHARIOT,: PROLONGE A COLZA