Огласот Комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
комбајн за жито ЛИДА 1600 ЛИДА 1600 цена на барање Комбајн за жито 2010 2800 м/ч Белорусија, марьина горка
комбајн за жито ЛИДА 1300 ЛИДА 1300 цена на барање Комбајн за жито 2007 2200 м/ч Белорусија, марьина горка
комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12
Продадено
комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12
комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12 слика 2
комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12 слика 3
комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12 слика 4
комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12 слика 5
комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12 слика 6
комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12 слика 7
комбајн за жито GOMSELMASH Полесье GS-12 слика 8
1/8
Марка GOMSELMASH
Модел Полесье GS-12
Тип комбајн за жито
Година на производство 2010
Прва регистрација 2010
Локација Белорусија Дукора
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID RL30188
Опис
Ширина на опфаќање 7.2 м
Приколка за жетварка
Мотор
Марка Detroit
Тип линиски
Гориво дизел
Турбо
Интеркулер
Број на цилиндри 6
Менувачи
Тип хидростатска
Оски
Суспензија хидраулично
Дополнителна опрема
Жетварка жетварка житарка
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бордо
Дополнителни информации
Руски
комбайн полностью в рабочем состоянии
Комбајни за жито GOMSELMASH
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се