Комбајн за жито FORTSCHRITT E 303

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка FORTSCHRITT
Модел E 303
Тип комбајн за жито
Прва регистрација 1989-08
Локација Германија 17094 Pragsdorf
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 24410-59132210251
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Baujahr von 1989 bis 1990. Alle Maschinen erhalten komplette Durchsicht, neue Akkus, Original-Farbgebung"Fortschritt", mit Schneidwerk E023,E025, E721, E318, EINZELAUSKÜNFTE SIND ERBETEN!
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
комбајн за жито FORTSCHRITT E512 FORTSCHRITT E512 6.500 € Комбајн за жито 940 м/ч 105 кс Германија, Kunde
комбајн за жито FORTSCHRITT E 514 FORTSCHRITT E 514 цена на барање Комбајн за жито 1993-08-08 1681 м/ч Германија, Oyten
комбајн за жито FENDT IDEAL 9T FENDT IDEAL 9T 366.000 € Комбајн за жито 2020-08-08 669 м/ч Германија, Kunde