Комбајн за жито FORTSCHRITT 512

PDF
комбајн за жито FORTSCHRITT 512
1/1
PDF
12.347 €
Нето цена
14.939,87 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка FORTSCHRITT
Модел 512
Тип комбајн за жито
Година на производство 1987
Локација Латвија Cēsis, Cēsu nov.
Датум на објавување јун 26, 2022
Agriline ID NP17355
Опис
Ширина на опфаќање 4.2 м
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Летонски
Mašīnas atrašanās vieta: Jaunrauna
Valsts: Latvija
Kopējais novērtējums (1-5): 4/5
ar smalcinātāju
kabīni
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
комбајн за жито CLAAS Dominator 56 CLAAS Dominator 56 11.570 € Комбајн за жито 1985 3.6 м Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито DRONNINGBORG 3000 DRONNINGBORG 3000 7.508 € Комбајн за жито 1986 3 м Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито CLAAS Dominator 86 CLAAS Dominator 86 14.876 € Комбајн за жито 1984 4.5 м Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито DRONNINGBORG 1900 DRONNINGBORG 1900 12.230 € Комбајн за жито 1983 3.6 м Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито JOHN DEERE 985 JOHN DEERE 985 18.580 € Комбајн за жито 1988 5.7 м Латвија, Cēsis, Cēsu nov.