Комбајн за жито FENDT 6335 C

PDF
PDF
77.370 €
Нето цена
350.000 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка FENDT
Модел 6335 C
Тип комбајн за жито
Година на производство 2012
Работни часови 1000 м/ч
Локација Полска Drzewce
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID PB26368
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Комбајн за жито FENDT 6335 C

Англиски
--- Ref. number: AZ0060

--- Fendt 6335 C
--- Video & pictures available on request.
--- Ready for purchase. No leaking, nothing to fix, good and strong machine.
--- Inspection: PL, 96-127 Drzewce
--- Please, make an appointment, at least one day before you arrive.
--- Year of production: 2012
--- Mileage: ~600 / 1000
--- We can arrange transport to your yard, at good reasonable price.

--- Questions in ENG: (+48) 570 . 188 . 117 , e-mail: покажи контакти
--- Fragen auf Deutsch Email: покажи контакти
--- Вопросы на русском языке: покажи контакти

Our references & completed projects: покажи контакти
--- Ref. number: AZ0060

--- Fendt 6335 C
--- Video & pictures available on request.
--- Ready for purchase. No leaking, nothing to fix, good and strong machine.
--- Inspection: PL, 96-127 Drzewce
--- Please, make an appointment, at least one day before you arrive.
--- Year of production: 2012
--- Mileage: ~600 / 1000
--- We can arrange transport to your yard, at good reasonable price.

--- Questions in ENG: (+48) 570 . 188 . 117 , e-mail: покажи контакти
--- Fragen auf Deutsch Email: покажи контакти
--- Вопросы на русском языке: покажи контакти

Our references & completed projects: покажи контакти
--- Ref. number: AZ0060

--- Fendt 6335 C
--- Video & pictures available on request.
--- Ready for purchase. No leaking, nothing to fix, good and strong machine.
--- Inspection: PL, 96-127 Drzewce
--- Please, make an appointment, at least one day before you arrive.
--- Year of production: 2012
--- Mileage: ~600 / 1000
--- We can arrange transport to your yard, at good reasonable price.

--- Questions in ENG: (+48) 570 . 188 . 117 , e-mail: покажи контакти
--- Fragen auf Deutsch Email: покажи контакти
--- Вопросы на русском языке: покажи контакти

Our references & completed projects: покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

FENDT 9470 XAL 75.000 € Комбајн за жито 2011 1400 м/ч Полска, Żabia Wola
FENDT 6335 116.000 € Комбајн за жито 2014 430 м/ч Полска, Lubowidz
FENDT 9470 X 50.850 € Комбајн за жито 2011 1344 м/ч Полска, Zaklików
FENDT 8350 46.420 € Комбајн за жито 2006 2500 м/ч Полска, Prostynia
FENDT 9470X 72.500 € Комбајн за жито 2011 2259 м/ч Германија, Pragsdorf