Комбајн за жито Dronningborg 8900

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Dronningborg
Модел 8900
Тип комбајн за жито
Година на производство 1991
Локација Данска Hemmet
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот DB8900-2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 47274
Боја црвен

Дополнителни информации — Комбајн за жито Dronningborg 8900

Дански
Brændskadet Dronningborg D8900 sælges i dele. Motortimer: 3100. Ring på 97375277 eller send en mail på покажи контакти for pris eller mere info
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Dronningborg 1900 цена на барање Комбајн за жито Данска, Hemmet
Dronningborg 8700 цена на барање Комбајн за жито Данска, Hemmet
Dronningborg 7000 цена на барање Комбајн за жито Данска, Hemmet
Dronningborg 3000 цена на барање Комбајн за жито Данска, Hemmet
New Holland FX60 цена на барање Комбајн за жито 2003 Данска, Hemmet