Огласот Комбајн за жито Claas Lexion 750 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
комбајн за жито Claas Lexion 750 Claas Lexion 750 109.000 € Комбајн за жито 2013 1562 м/ч Украина, Dnipro
комбајн за жито New Holland CX8070 New Holland CX8070 90.000 € Комбајн за жито 2012 1900 м/ч Хрватска, Sikirevci
комбајн за жито Claas Lexion CAT 730 Claas Lexion CAT 730 115.500 US$ Комбајн за жито 2012 2400 м/ч Украина, Дніпро
комбајн за жито Claas Tucano 470 Claas Tucano 470 100.000 € Комбајн за жито 2014 Euro 3 Украина, Ternopil
комбајн за жито Claas Lexion 750
Продадено
комбајн за жито Claas Lexion 750
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 2
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 3
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 4
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 5
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 6
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 7
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 8
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 9
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 10
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 11
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 12
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 13
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 14
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 15
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 16
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 17
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 18
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 19
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 20
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 21
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 22
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 23
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 24
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 25
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 26
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 27
комбајн за жито Claas Lexion 750 слика 28
1/28
Марка Claas
Модел Lexion 750
Тип комбајн за жито
Година на производство 2013
Локација Хрватска Sikirevci
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID LZ33201
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Комбајн за жито Claas Lexion 750

Англиски
Claas Lexion 750
Year of production - 2013
Rotor APS Hybrid system
Header Claas V750
4800 engine hours
3000 tresher hours
430 hp engine
Great condition, ready to work

For Croatian language call 00385 91 786 4600
For English call, whatsapp or viber on 00385 92 370 1054
Комбајни за жито Claas
Резултати од пребарување: 1023 огласа
Прикажи
Претплати се