Комбајн за жито Claas Lexion 580

PDF
комбајн за жито Claas Lexion 580
комбајн за жито Claas Lexion 580
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 2
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 3
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 4
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 5
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 6
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 7
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 8
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 9
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 10
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 11
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 12
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 13
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 14
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 15
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 16
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 17
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 18
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 19
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 20
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 21
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 22
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 23
комбајн за жито Claas Lexion 580 слика 24
Заинтересирани сте за огласот?
1/24
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Claas
Модел Lexion 580
Тип комбајн за жито
Година на производство 2008
Работни часови 2932 м/ч
Локација Ирска Borris
Датум на објавување 9.2.2024
Каталошки број на продавачот 08 CW 2486
Опис
Ширина на опфаќање 8.9916 м
Оски
Оски 2
Предна оска 1
Состојба на гумите 70 %
Задна оска 1
Состојба на гумите 70 %
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2022-04

Дополнителни информации — Комбајн за жито Claas Lexion 580

Англиски
Type: Rotary
Amount of previous owners: 2
Engine manufacturer: Mercedes
Tire brand: continental
Production country: Germany
tyre size: 800
tyre size: 600
price: On Request
This combine is fully reconditioned and serviced
Excellent condition
This combine is fully serviced and ready to work
we are a Claas dealer
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Claas Tucano 440 цена на барање Комбајн за жито 2008 1693 м/ч Ирска, Borris
Claas Lexion 570 цена на барање Комбајн за жито 2007 3059 м/ч Ирска, Borris
Claas Lexion 630 цена на барање Комбајн за жито 2013 1766 м/ч Ирска, Borris
John Deere C 670 I цена на барање Комбајн за жито 2010 2289 м/ч Ирска, Borris
Claas Lexion 580 цена на барање Комбајн за жито 2008 1700 м/ч Украина, Rivne
Claas Lexion 580 цена на барање Комбајн за жито 2008 1900 м/ч Данска, Hemmet