Комбајн за репка WIC Amity

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/25
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка WIC
Модел Amity
Тип комбајн за репка
Година на производство 2006
Прва регистрација 2008
Локација Украина смт.Володарка
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID NE15843
Опис
Ширина на опфаќање 2.7 м
Број на редови 6
Простор помеѓу редови 450 мм
Капацитет на резервоар 4 м³
Капацитет 75 т/ч
Каросерија
Кутија за алат
Мотор
Сила 170 кс (125 kW)
Оски
Состојба на гумите 80 %
Кабина
Помошни фарови
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Украински
Бурякозбиральний прицепний комбайн WIC. 6-рядний, 2006р.в. Міжряддя 45 см.
Дефоліатор для обрізу гички.
Виробництво США.
Швидкість копання 1-1,2 га/год.
Абсолютно робочий стан.
Дуже проста і надійна в експлуатації машина.
Агрегатується з трактором 170 к.с.
Можливий розрахунок по б/н з ПДВ.
В наявності.
Бурякозбиральний прицепний комбайн WIC. 6-рядний, 2006р.в. Міжряддя 45 см.
Дефоліатор для обрізу гички.
Виробництво США.
Швидкість копання 1-1,2 га/год.
Абсолютно робочий стан.
Дуже проста і надійна в експлуатації машина.
Агрегатується з трактором 170 к.с.
Можливий розрахунок по б/н з ПДВ.
В наявності.
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
комбајн за репка VERVAET 625 VERVAET 625 110.000 € Комбајн за репка 2007 8234 м/ч Украина, Староконстантинов
комбајн за репка ROPA Euro-Maus 2 ROPA Euro-Maus 2 50.000 US$ Комбајн за репка 2001 4394 м/ч Украина, Старокостянтинів
комбајн за репка ROPA Eurotiger ROPA Eurotiger 60.000 US$ Комбајн за репка 2001 Украина, Киев
комбајн за репка VERVAET 617 VERVAET 617 130.000 € Комбајн за репка 2011 7460 м/ч Украина, Староконстантинов
нови комбајн за репка VERVAET Q 621 Нови VERVAET Q 621 цена на барање Комбајн за репка 2022 510 кс Украина, Староконстантинов