Нови комбајн за репка VERVAET Beet Eater925

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка VERVAET
Модел Beet Eater925
Тип комбајн за репка
Нето тежина 38000 кг
Локација Украина Староконстантинов
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID AT13662
Опис
Ширина на опфаќање 4.05 м
Број на редови 9
Простор помеѓу редови 450500 мм
Капацитет на резервоар 40 м³
Работна брзина 610 км/ч
Брзина 40 км/ч
Резервоар за гориво 1100 л
Каросерија
Кутија за алат
Мотор
Марка Mercedes Benz
Сила 626 кс (460 kW)
Оски
Оски 3
Состојба на гумите 100 %
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Патен компјутер
Контрола на клима
Авто радио MP-3
Греач на огледало
Круз контрола (темпомат)
Тахометар
Ретровизори со електрично прилагодување
Помошни фарови
Фарови за магла
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја црвен

Дополнителни информации — Нови комбајн за репка VERVAET Beet Eater925

Украински
Надзвичайно популярна потужна , та високорентабельна машина легко впорається з Вашим щедрим врножаєм (100 тон +/га) .
Конструкція перевірена роками .випускається з 2002 року
Надзвичайно популярна потужна , та високорентабельна машина легко впорається з Вашим щедрим врножаєм (100 тон +/га) .
Конструкція перевірена роками .випускається з 2002 року Данна модель може використовуватись в комбінації з сівалками 6,12,18, 24 та 36-рядковими сіялками. Машину зконструйовано таким чином ,що три групи по три копачі окремо копіюють площу по глибині та ширині міжрядь в пливаючому режимі від 45 до 60см.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

нови комбајн за репка VERVAET Q 621 Нови VERVAET Q 621 цена на барање Комбајн за репка 2023 45 мм Украина, Староконстантинов
комбајн за репка VERVAET 625 VERVAET 625 190.000 € Комбајн за репка 2012 6400 м/ч Украина, Староконстантинов
комбајн за репка VERVAET 625 VERVAET 625 110.000 € Комбајн за репка 2007 8234 м/ч Украина, Староконстантинов
комбајн за репка VERVAET 617 VERVAET 617 181.000 € Комбајн за репка 2011 7460 м/ч Украина, Староконстантинов
нови комбајн за репка VERVAET Q 616 Нови VERVAET Q 616 цена на барање Комбајн за репка 6 45 мм Украина, Староконстантинов
комбајн за репка ROPA Euro-Maus 2 ROPA Euro-Maus 2 50.000 US$ Комбајн за репка 2001 4394 м/ч Украина, Старокостянтинів