Комбајн за репка VERVAET 625

PDF
PDF
190.000 €
Нето цена
228.000 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка VERVAET
Модел 625
Тип комбајн за репка
Година на производство 2012
Прва регистрација 2013
Работни часови 6400 м/ч
Зафатнина 40 м³
Нето тежина 28000 кг
Локација Украина Староконстантинов
Датум на објавување мар 15, 2023
Agriline ID RE1941
Опис
Број на редови 6
Простор помеѓу редови 450 мм
Капацитет на резервоар 40 м³
Работна брзина 10 км/ч
Брзина 30 км/ч
Каросерија
Кутија за алат
Мотор
Марка DAF
Тип линиски
Сила 520 кс (382 kW)
Гориво дизел
Оски
Оски 3
Состојба на гумите 100 %
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Патен компјутер
Клима уред
Контрола на клима
Пневматски седишта
Круз контрола (темпомат)
Ретровизори со електрично прилагодување
Помошни фарови
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен

Дополнителни информации — Комбајн за репка VERVAET 625

Украински
Автоматическое выравнивание на склонах.Непревзойдённая очистка свеклы. гарантия.
Автоматичне вирівнювання на склонах.Непревзойдённая очищення буряка. Два роки гарантія.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

нови комбајн за репка VERVAET Q 621 Нови VERVAET Q 621 цена на барање Комбајн за репка 2023 45 мм Украина, Староконстантинов
комбајн за репка VERVAET 625 VERVAET 625 110.000 € Комбајн за репка 2007 8234 м/ч Украина, Староконстантинов
комбајн за репка VERVAET 617 VERVAET 617 181.000 € Комбајн за репка 2011 7460 м/ч Украина, Староконстантинов
нови комбајн за репка VERVAET Q 616 Нови VERVAET Q 616 цена на барање Комбајн за репка 6 45 мм Украина, Староконстантинов
комбајн за репка ROPA Euro-Maus 2 ROPA Euro-Maus 2 50.000 US$ Комбајн за репка 2001 4394 м/ч Украина, Старокостянтинів