Огласот Комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
комбајн за репка Ropa euro-Tiger Ropa euro-Tiger 84.000 € Комбајн за репка 2011 13000 м/ч Полска, Miejska Górka
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4 40 Holmer Terra Dos T4 40 цена на барање Комбајн за репка 08/2020 4205 м/ч Полска, Środa Śląska
комбајн за репка Ropa Euro Tiger V8 Ropa Euro Tiger V8 49.000 € Комбајн за репка 2005 8580 м/ч Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Ropa Euro Tiger V8-4b XL Ropa Euro Tiger V8-4b XL 145.000 € Комбајн за репка 2013 3880 м/ч Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b
Продадено
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 2
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 3
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 4
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 5
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 6
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 7
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 8
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 9
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 10
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 11
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 12
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 13
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 14
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 15
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 16
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 17
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 18
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 19
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 20
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 21
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 22
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 23
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 24
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 25
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 26
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 27
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 28
комбајн за репка Ropa euro-Tiger V8-4b слика 29
1/29
Марка Ropa
Модел euro-Tiger V8-4b
Тип комбајн за репка
Работни часови 10843 м/ч
Нето тежина 36 кг
Локација Полска Środa Śląska
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID YQ31566
Можност за лизинг
Можно е купување на кредит
Можно е купување на рати
Опис
Ширина на опфаќање 3 м
Број на редови 6
Простор помеѓу редови 45 мм
Капацитет на резервоар 40 м³
Капацитет 80 т/ч
Брзина 32 км/ч
Каросерија
Кутија за алат
Мотор
Марка Mercedes Benz
Гориво дизел
Оски
Оски 3
Кабина
Грејач на кабина
Патен компјутер
Авто радио
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Комбајни за репка Ropa
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се