Нови гума за трактор Mitas HC 3000

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
3.800 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка Mitas
Модел HC 3000
Тип гума за трактор
Тип на конструкција на гума пневматски радијални
Големина 710/70 R 42.00
Година на производство 2020
Локација Белгија Soree
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 2057
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Француски
Tyre Dimension: 710/70R42
Tyre Condition: Neuf
2 pneus NEUFS disponibles
Provenant de Moissonneuse Batteuse
Indice de charge: 190 B
Prix 3200€ /pneus
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
гума за трактор Trelleborg TM 900 Trelleborg TM 900 8.000 € Гума за трактор 710/75 R 42.00 Белгија, Soree
гума за трактор Nokian TRI 2 Nokian TRI 2 цена на барање Гума за трактор 710/75 R 42.00 Белгија, Soree
гума за трактор Mitas 650/75 R 42.00 Mitas 650/75 R 42.00 3.990 € Гума за трактор 650/75 R 42.00 Германија, 48480 Spelle
гума за трактор Mitas 580/70 R38 Mitas 580/70 R38 4.500 € Гума за трактор 580/70 R 38.00 Германија, Bockel - Gyhum
гума за трактор Mitas SFT Mitas SFT 2.750 € Гума за трактор 600/70 R 30.00 Германија, 19077 Lübesse
гума за трактор Mitas 680/80 R42 Mitas 680/80 R42 5.500 € Гума за трактор Германија, Bockel - Gyhum