Друг комбајн Monchiero 20125

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/55
PDF
29.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка Monchiero
Модел 20125
Тип друг комбајн
Година на производство 07/2011
Работни часови 930 м/ч
Локација Франција HUTTENHEIM
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 220142
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба по судар
Дополнителни информации
Француски
Type :Récolteuse a fruits
Marque :MONCHIERO
Modèle : 20125
Année :2011
Heures :930Hrs
Vin Number :201251251052
Numéro d'annonce : 220142

Récolteuse a fruits MONCHIERO 20125 du 25/07/2011 avec 930Hrs

-Machine pour récolté les fruits tombé a terre

-Incendie sur faisceau électrique

*BRULEE*BURNED*VERBRANNT*A REPARER *TO REPAIR*ZU REPARIEREN*

Possibilité de livraison ,en supplément du prix de vente

Carte grise original disponible

Prix NET
TVA Non récupérable
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
друг комбајн KOMATSU 901 tx KOMATSU 901 tx цена на барање Друг комбајн 01/2011 19000 м/ч Естонија, Mustvee Vald, Jõgevamaa, 42007
друг комбајн KOMATSU 931.1 KOMATSU 931.1 цена на барање Друг комбајн 01/2014 19700 м/ч Естонија, Mustvee Vald, Jõgevamaa, 42007
друг комбајн FENDT 9490 FENDT 9490 цена на барање Друг комбајн 01/2017 423 м/ч Германија, 23843 Bad Oldesloe