Диск брана QUIVOGNE vibroculteur 5m privatvk

PDF
PDF
10.750 €
Контактирајте го продавачот
Марка QUIVOGNE
Модел vibroculteur 5m privatvk
Тип диск брана
Година на производство 2022
Локација Австрија At-2100 Korneuburg
Датум на објавување мај 26, 2023
Каталошки број на продавачот 46618-I9GAFUL
Опис
Ширина на опфаќање 5 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Диск брана QUIVOGNE vibroculteur 5m privatvk

Германски
mit Schmalscharen, Warntafeln und Beleuchtung, Doppel Zahnkrümlerwalze, Tiefenführungsräder, Gebogene S-Zinken,; PRIVATVERKAUF Infos erhalten Sie unter: [Telefonnummer entfernt]; Artnr.:160272, Standort der Maschine: beim Kunden
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи