Огласот Диск брана NIEMEYER DISK PROFI 3000 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
диск брана NIEMEYER DISK PROFI 3000
Продадено
1/8
1.900 €
Нето цена
Марка NIEMEYER
Модел DISK PROFI 3000
Тип диск брана
Локација Германија Meppen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот ATC3028077
Опис
Ширина на опфаќање 3 м
Големина на гуми 10.0/75-15,3
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Preis inkl. MwSt. 19 %: 2.261 €
Fahrwerk
gebr. Niemeyer Scheibenegge
Unterlenkeraufnahme
V-Scheibenegge mit Abstreifer
Wellenscheiben D=600mm
hydraulisches Fahrwerk
Bereifung 10.0/75-15,3
Прикажи цел коментар