Диск брана LEMKEN Rubin 9

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
26.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка LEMKEN
Модел Rubin 9
Тип диск брана
Година на производство 2012
Локација Украина Вінниця
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID VX27682
Опис
Ширина на опфаќање 6 м
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи