Нови диск брана AGROALEX

PDF
нови диск брана AGROALEX
1/1
PDF
11.550 €
Нето цена
14.091 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка AGROALEX
Тип диск брана
Нето тежина 2250 кг
Локација Италија Curtatone
Датум на објавување јул 25, 2022
Agriline ID TJ29404
Опис
Број на дискови 24
Ширина на опфаќање 3.4 м
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Италијански
Diski 62 cm x 6 mm
Mozzi skf Italia
Rullo t ring

Kg 2250
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
диск брана RABE blackbird RABE blackbird 14.500 € Диск брана 2017-08-08 Франција, Fr-86170 Neuville De Poitou
диск брана RABE Scheibenegge RABE Scheibenegge цена на барање Диск брана 3.6 м Германија, Kruft
диск брана Bugnot Bugnot 7.900 € Диск брана 1998-08 Германија, 17094 Pragsdorf