Адаптер за жито NEW HOLLAND 25 C

PDF
PDF
5.800 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка NEW HOLLAND
Модел 25 C
Тип адаптер за жито
Година на производство 2016
Локација Франција ILLKIRCH
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 190758
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 858106104
Дополнителни информации
Француски
***** Barre de coupe partiellement calcinée suite à l’incendies de la moissonneuse *****
***** PRIX NET - PAS DE TVA *****
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
адаптер за жито NEW HOLLAND 13 NEW HOLLAND 13 13.726 € Адаптер за жито 2017 Литванија, Kaunas
адаптер за жито NEW HOLLAND TX36 NEW HOLLAND TX36 6.000 € Адаптер за жито 1992 Белгија, Gistel
адаптер за жито NEW HOLLAND Maaibord NEW HOLLAND Maaibord 7.500 € Адаптер за жито 1999 7.3 м Холандија, Swifterbant