Адаптер за жито CLAAS Maxflo 1200

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/14
PDF
25.000 €
Нето цена
30.250 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка CLAAS
Модел Maxflo 1200
Тип адаптер за жито
Година на производство 2012
Локација Латвија Jelgava
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID TF26466
Опис
Ширина на опфаќање 12 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Летонски
Mašīnas atrašanās vieta: Jelgava
Valsts: Latvija
Iepriekšējo īpašnieku skaits: 1
Kopējais novērtējums (1-5): 4/5
AUTO CONTOUR - LASER PILOT - Šķīrēji īsie - 2gb rapša naži - Veldres pacēlāju komplekt - Hedera rati
Apkalpošanas vēsture
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
адаптер за жито CLAAS V900 CLAAS V900 29.700 € Адаптер за жито 2012 9 м Украина, Звенигородка
адаптер за жито CLAAS MaxFlo 1200 CLAAS MaxFlo 1200 25.500 US$ Адаптер за жито 2014 500 м/ч Украина, Тернопіль
адаптер за жито CLAAS V900 CLAAS V900 29.000 € Адаптер за жито 2011 9 м Украина, Звенигородка