Оштетен адаптер за жито CASE IH 3050/ 25

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/21
PDF
6.000 €
Нето цена
7.200 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка CASE IH
Модел 3050/ 25
Тип адаптер за жито
Година на производство 2014
Локација Франција HUTTENHEIM
Датум на објавување сеп 10, 2022
Каталошки број на продавачот 210242
Состојба
Состојба по судар
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Француски
Barre de coupe CASE 3050/25 annee 2014

Largeur de travail 8Metres ,type 25G no858012006

-Vendu en l'état , a réparer

*A REPARER *TO REPAIR*ZU REPARIEREN*

Possibilité de livraison ,en supplément du prix de vente

Prix HT
TVA récupérable
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
адаптер за жито CASE IH 2020 30  FLEX CASE IH 2020 30 FLEX 13.000 US$ Адаптер за жито 2009 9 м Украина, Белая Церковь
адаптер за жито CASE IH 3020 CASE IH 3020 15.750 € Адаптер за жито 2012 9 м Украина, Біла Криниця
адаптер за жито CASE IH 35" Vario CASE IH 35" Vario цена на барање Адаптер за жито 2017 Данска, Hemmet
адаптер за жито CASE IH 1020 CASE IH 1020 14.500 US$ Адаптер за жито 7.6 м Украина, Харьков