Адаптер за жетва на сончоглед ПС 6

PDF
адаптер за жетва на сончоглед ПС 6
1/1
PDF
495 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
20.000 UAH
412,50 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка ПС
Модел 6
Тип адаптер за жетва на сончоглед
Локација Украина Фарбоване
Датум на објавување сеп 18, 2022
Agriline ID LJ29741
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи