Адаптер за жетва на сончоглед ПС 6

PDF
адаптер за жетва на сончоглед ПС 6
1/1
PDF
499,40 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
20.000 UAH
416,17 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка ПС
Модел 6
Тип адаптер за жетва на сончоглед
Локација Украина Фарбоване
Датум на објавување мај 16, 2023
Agriline ID LJ29741
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

CAPELLO Helianthus 7500 20.000 € Адаптер за жетва на сончоглед 2016 7.5 м Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Нови Dominoni Free Sun 1150 цена на барање Адаптер за жетва на сончоглед 2023 11.5 м Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Нови Dominoni GF1150 35.000 € Адаптер за жетва на сончоглед 08/2022 11.5 м Украина, м. Хмельницький