Огласот Адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
адаптер за жетва на сончоглед solero 1270 f. claas lexion Solero 1270 f. claas lexion 29.500 € Адаптер за жетва на сончоглед 2022 Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750 Нови AMTECO S750 23.500 € Адаптер за жетва на сончоглед 2022 7.5 м Германија
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750
Продадено
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750 слика 2
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750 слика 3
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750 слика 4
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750 слика 5
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750 слика 6
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750 слика 7
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750 слика 8
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750 слика 9
1/9
Марка ZURN
Модел sonnenblumenvorsatz für vario 750
Тип адаптер за жетва на сончоглед
Година на производство 2017
Локација Германија Hamburg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 46618-JMHRZAX
Опис
Ширина на опфаќање 8 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Адаптер за жетва на сончоглед ZURN sonnenblumenvorsatz für vario 750

Германски
Sonnenblumenschneidwerk
________
Schneidwerkstyp: Sonnenblumenausrüstung;starr;;Sonnenblumenvorsatz Zürn passend auf Claas Vario Typ 716 war auf Vario 750 montiert kann man auch kürzen ca. 150 ha;Standort Grund 160
Адаптери за жетва на сончоглед ZURN
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се